cukierki z nadrukiem

Cukierki z nadrukiem na sklep-krowki.com

Na poszukiwaniu najlepszych gadżetów reklamowych można spędzić długie godziny. Warto jednak zastanowić się co wzbudza pozytywne emocje, sięga do miłych wspomnień, porusza nie tylko umysł, ale i serce. Najprostszym rozwiązaniem są cukierki z nadrukiem. Krówki przypominają wspomnienia z dzieciństwa, beztroskie chwile spędzone na rowerowych podróżach z kolegami z podwórka, czy budowie fortyfikacji w piaskownicy. Połączenie reklamy z miłymi wspomnieniami sprawia, że dana marka na dłużej pozostaje w pamięci.

Gdzie zamówić cukierki reklamowe?

Nie trzeba daleko szukać. Sklep-krowki.com oferuje cukierki z nadrukiem z możliwością zaprojektowania własnego wzoru opakowania. Co najważniejsze projekt papierka jest całkowicie darmowy – wystarczy, że w komentarzu zamówienia wprowadzi się dane dotyczące koncepcji, a w ciągu dwóch dni otrzymamy wiadomość zwrotną z gotowym projektem. Czas realizacji od akceptacji do wysyłki trwa zaledwie 10 dni, a radość związana ze smakiem tego kultowego cukierka jest bezcenna.

Co wyróżnia sklep-krowki.com?

Przede wszystkim krówki cechują się najwyższą jakością, mleczna ciągutka zachowuje swój wyjątkowy i niepowtarzalny smak przez 6 miesięcy. Szeroki wybór gotowych wzorów dodatkowo zachęca do skorzystania z oferty. Każdy cukierek zostaje otulony dwoma rodzajami papieru. Wewnętrzny koloru białego ułatwia odwijanie, na zewnętrznym natomiast umieszczana jest dowolna grafika. Cukierki zapakowane zostają w taki sposób, aby żaden z nich nie uległ uszkodzeniu lub zniekształceniu w czasie transportu.

Zobacz też: sklep-krowki.com

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *