cukierki z nadrukiem

Krówki z nadrukiem – jak można je wykorzystać?

Krówki są cukierkami lubianymi chyba przez wszystkich, niezależnie od wieku. Właśnie dlatego wiele osób bardzo chętnie po nie sięga. Warto to wykorzystać i sprawić, by te pyszne cukierki sprawiły bliskiej osobie sporo radości lub pomogły poszerzyć bazę klientów firmy. Jak można to zrobić?

Cukierki z nadrukiem – pomysł na prezent

Obecnie w sieci działają miejsca, w których można zlecić stworzenie cukierków z wymyślonym przez siebie nadrukiem. Warto wykorzystać tę możliwość na stworzenie wyjątkowego prezentu dla bliskiej osoby. Krówki można podarować na różne okazje: urodziny, czy imieniny, a także ukochanej osobie w dniu św. Walentego czy też bez żadnej okazji. W takim przypadku na opakowaniu krówek można nadrukować imię osoby obdarowywanej. Cukierki z nadrukiem mogą stać się prezentem także przy innych okazjach, na przykład podczas Dnia Babci, czy Dnia Dziadka, czy z okazji okrągłej rocznicy ślubu.

Dodatkowo coraz więcej osób decyduje się na podarowanie personalizowanych krówek gościom weselnym po zakończeniu przyjęcia – jest to forma podziękowania im za przybycie. W tym przypadku na cukierkach zwykle drukowane są imiona państwa młodych lub też data ich ślubu.

Sposób na promowanie firmy

Naturalnie krówki z nadrukiem można wykorzystać także do innych celów. Doskonale sprawdzą się jako niezobowiązująca słodka przekąska dla potencjalnych klientów w czasie ważnego eventu. Ta z pozoru niewielka rzecz może pomóc w poszerzeniu bazy klientów firmy. To możliwe, ponieważ dzięki cukierkom z nadrukiem konsument zapamięta nazwę firmy, która będzie nadrukowana na papierku. Dużą zaletą takiej formy promowania się jest fakt, że klienci ten sposób reklamy uważają za nienachalny i niezwykle sympatyczny.

Zobacz też: Cukierki z nadrukiem | Pyszne Krówki

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *