szkolenia bhp mozna odbyc online

Przepisy BHP warto przestrzegać

Każdy z nas jako pracownik w większej lub też mniejszej firmie chce się czuć bezpiecznie. Jedni z nas wykonują bardziej ryzykowna pracę, gdzie bezpieczeństwo jest również zależne od nas samych, lecz nawet w biurze nie ciężko o głupi wypadek, dlatego warto zastanowić się jak możemy unikać przykrych zdarzeń, a później pomyśleć co można zmienić na naszym stanowisku, by pracowało nam się bezpieczniej, a przy tym wygodniej. Szkolenia bhp z pewnością nam w tym pomogą.

Wielu z nas nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, jak bardzo ważne jest to, żebyśmy przestrzegali przepisów bhp. Dla przykładu, Kraków jest miejscem, w którym takich wypadków wydarza się średnio co najmniej 10 w ciągu doby. Wynik jest przerażający gdyż statystycznie jeden z nich wynika z niewiedzy przepisów bhp. Zakłady pracy powinny wyszukać ludzi, którzy poważnie zajmują się tym fachem i organizują szkolenia bhp dla pracowników na różnych stanowiskach. Taką firmą w Krakowie organizującą szkolenia bhp jest eSTe SECURA – http://este-secura.pl/ – a w ich ofercie znajdziemy również szkolenia bhp online (bardzo wygodne i tańsze od tradycyjnych kursów).

Faktem jest to że takie szkolenia bhp nie należą do bardzo tanich, aczkolwiek odbywając szkolenia bhp online zapłacimy trochę mniej. Jednak z całą pewnością kursy bhp pomogą uniknąć niepotrzebnych i zarazem przykrych zdarzeń.

Warto pamiętać o tym, że w przypadku gdy w pracy powstanie jakiś wypadek, w którym ucierpimy i okaże się to być naszą winą to nie otrzymamy żadnego odszkodowania nawet gdyby nasze zdrowie lub ciało doznało dużego i trwałego uszczerbku, nikt nam nie przyzna odszkodowania, tego powinniśmy być pewni a wręcz przeciwnie. Gdybyśmy zrobili krzywdę drugiej osobie to możemy być posądzenie o nieumyślne spowodowanie wypadku i wypłatę zadość uczynienia na poczet osoby pokrzywdzonej.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *