gra w otwartej przestrzeni miejskiej

Rozrywki dostępne w Krakowie

Szukasz jakiegoś fajnego miejsca, gdzie mógłbyś spędzić czas z przyjaciółmi? Kawiarnie czy restauracje to nie miejsce dla was dzisiaj? Dyskoteki są za głośne, albo po prostu chcecie spędzić czas na mieście w sposób kreatywny i ciekawy? W takim wypadku gra miejska oraz escape room to coś w sam raz dla was.

Cała zabawa w miejscach typu escape room polega na tym, że zostajecie zamknięci w pokoju o jakiejś tematyce – może to być przykładowo miejsce rodem z horroru, opuszczony szpital, stare więzienie, gdzie na każdym kroku czekają na was zagadki do rozwiązania. Waszym zadaniem jest jak najszybciej wydostać się z tego pokoju, rozwiązując szereg ukrytych zagadek. Trzeba współpracować i nieźle się namęczyć, żeby znaleźć wyjście z pokoju zagadek. Ale ile przy tym frajdy i satysfakcji, gdy już wspólnie rozwikłacie tajemnicę!

Innym fajnym sposobem na wspólne spędzenie czasu jest gra miejska – coś dla osób, które może niekoniecznie lubią zamknięte przestrzenie. Tutaj zabawa polega na tym, że zagadkę rozwiązuje się na otwartej przestrzeni miejskiej. Gra miejska również wymaga myślenia i sporo wysiłku i współpracy. Są różne tematyczne gry, organizowane są cyklicznie – na pewno znajdziecie coś odpowiedniego dla siebie.

Kraków to miasto pełne różnych ciekawych miejsc, dlatego gra miejska to forma rozrywki, którą na pewno tam znajdziesz. Poza tym jest wiele miejsc typu escape room. Kraków na pewno Cię nie zawiedzie, gdy wybierzesz się na miasto z przyjaciółmi.

Sprawdź koniecznie: www.LostRoom.pl – Gra Miejska Kraków

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *