Ten jedyny dzień

Górny sezon ślubny trwa w naszym kraju od maja do września. W tym okresie najwięcej par decyduje się na złożenie przysięgi. Jednak, aby do tego doszło, musimy się zmierzyć z kilkunastoma miesiącami przygotowań.
Podstawową sprawą jest ustalenie daty, najczęściej z prawie dwuletnim wyprzedzeniem. W danym terminie musimy zgrać ze sobą wynajęcie sali weselnej, miejsca ceremonii zaślubin, oprawę muzyczną przyjęcia, fotografa i kamerzysty. To tylko podstawowe kwestie, bez których nie obędzie żadna uroczystość ślubna. Do tego dochodzi także dekoracja sali weselnej i przeważnie także kościoła. Coraz częściej para młoda decyduje się na zapewnienie gościom atrakcji. Może to być pokaz sztucznych ogni, pokazy barmańskie, występy zespołów regionalnych itp. Wszystko zależy od zasobności portfela. W miarę zbliżania się terminu uroczystości należy ustalić menu na przyjęcie weselne, omówić oprawę muzyczną z osobami za to odpowiedzialnymi, a także przebiegiem ceremonii zaślubin.
Jedną z ważniejszych spraw w tym dniu jest wygląd państwa młodych. Mężczyzna najczęściej decyduje się na klasyczny garnitur lub frak. Niejednokrotnie dobierane są kolorowe dodatki dopasowane do dekoracji i bukietu.
Najwięcej uwagi w trakcie zaślubin wszyscy poświęcają pannie młodej i jej sukni. Dlatego jej wybór jest taki ważny. Suknie ślubne (http://www.fularazywczyk.pl/2018-cat/)  są klasyczne i awangardowe, w stylu księżniczki, syrenki, długie i krótkie. Wykonane są z satyny, koronek i tiulu, na długi rękaw lub z gorsetem bez ramiączek. Dostępność jest ogromna. Najlepiej przed rozpoczęciem poszukiwań wyznaczyć kilka typów i zacząć mierzenie od nich. To zdecydowanie ułatwi zadanie pracownikom salonu, którzy choć po części będą znali nasz gust. Pod koniec roku salony często organizują wyprzedaże, na których wymarzoną kreację można kupić nawet kilkadziesiąt procent taniej. Z nadejściem nowego roku przychodzą nowe kolekcje, co jeszcze zwiększa możliwości.
Organizacja wesela zajmuje mnóstwo czasu, ale efekt pozostaje w pamięci na całe życie.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *